Notatnik dla Zielonych na 2019

 

okładka

Notatnik dla Zielonych

czyli jak nie zabić kaktusa?


Gdzie ustawić zielone? Jak je dobrze podlewać? Co zrobić, gdy chore? Czy odpady z domu to nowe witaminy? Czy temu zielonemu jest dobrze, a może przesadzić? Zraszać? Podciąć? A jak zrobić, żeby było tego więcej?

Jesteś Zielony w temacie? Chcesz się dowiedzieć wszystkiego o roślinach domowych, jeszcze raz, ale krok po kroku tak, by ich nie zabić lub wiedzieć, jak je odratować? Przez ostatni rok spotykałem się z Wami na warsztatach, spotkałem mnóstwo Zielonych, wysłuchałem ich problemów i tego, co im nie idzie z domowymi roślinami. I to specjalnie dla Was zrobiłem Notatnik dla Zielonych.

To nie tylko piękne ilustracje instruktażowe od Mai Tybel z yasne.lab, ale też ilustracje roślin domowych. Cały notatnik to 12 rozdziałów, a między nim mnóstwo miejsca do pisania, podzielonego na dni tygodnia. Wykorzystaj to jako notatnik do swoich obserwacji, elastyczny kalendarz czy po prostu miejsce na myśli.

Premiera koniec listopada 2018!

ilustracja

środek

2 myśli na temat “Notatnik dla Zielonych na 2019

  1. Czy będzie możliwość zakupu notatnika wcześniej? Tzw. Przedsprzedaż? Motatnik wychodzi pod koniec listopada i obawiam sie czy paczki dojdą na czas. I druga aprawa czy będzie możliwosc kupienia zeatawu notatnik + ksiazka o warzywach tak jak w zeszlym
    roku ? Pozdrawiam

    Polubienie

    1. Na pewno będzie możliwe kupić Notatnik w przedspredaży, jednak niestety nadal nie znam konkretnych dat, jednak robię wszystko, by Notatniki dotarły przed 6tym grudnia 🙂 oczywiście, książki też będą do kupienia.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s